Witamy Państwa serdecznie na naszych stronach. Firma AURA NIERUCHOMOŚCI którą Państwo wybraliście, istnieje na rynku od 1998 roku. Prowadzimy dla Was sprawy o różnym profilu i cały czas nasi pracownicy starają się obsługiwać państwa sprawnie i rzetelnie.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości na Państwa zlecenie jest jedną z wielu gałęzi usług, którymi nasza firma się zajmuje. Ponadto oferujemy pośrednictwo przy zamianach lokali mieszkalnych, własnościowych, spółdzielczych oraz pozostających w innych zasobach. Prowadzimy również zarządzanie i administrowanie nieruchomościami własnymi i powierzonymi przez klientów.

Kolejną usługą jest prowadzenie spraw związanych z darowiznami, spadkami i zasiedzeniami nieruchomości. Sprawy tego typu są za naszym pośrednictwem prowadzone niezwykle starannie i sprawnie. Do naszej dyspozycji pozostają adwokaci, radcy prawni, notariusze, rzeczoznawcy majątkowi oraz inni doradcy związani z obrotem nieruchomościami.

Jesteśmy również pierwszą na rynku Łódzkim, firmą zajmującą się profesjonalnie, zasiedlaniem lokali w prywatnych kamienicach. W związku z tym zapraszamy właścicieli tychże nieruchomości do szerokiego kontaktu z nami. Oferujemy rzetelnych sprawdzonych najemców z którymi, w okresie najmu, mamy cały czas kontakt.

Jeśli macie Państwo problem związany z Waszą nieruchomością, a chcecie żeby był rozwiązany sprawnie i po Waszej myśli, serdecznie zapraszamy do naszego biura. Wykwalifikowana kadra pracownicza jest do Państwa dyspozycji. Mamy nadzieję że przez tych kilkanaście lat nabrali Państwo do nas zaufania, a my do tej pory nabraliśmy praktycznego doświadczenia jeżeli chodzi o zaspokajanie Państwa potrzeb.

Informujemy Was że posiadamy niezbędną Państwową Licencję nr 3322 dotyczącą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami , oraz aktualne ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej. Biuro Obrotu Nieruchomościami AURA ma podpisane umowy z większością Banków na terenie Łodzi, a zatem staramy się być doradcą, również w doborze kredytu hipotecznego.

Jesteśmy zatem najlepszą firmą, która pomoże Państwu w załatwieniu wszelkich spraw związanych z Waszym mieszkaniem, domkiem, działką.

Zapraszamy!